Vymletý neporiadok na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 04. septembra 2018

Chodník na Račianskom mýte popri zastávke električiek. Keďže je tu pri každom väčšom daždi potopa, na chodníku vždy skončí tona vyplaveného bordelu - listy, kamienky, blato. Ideálne by bolo strojové vyčistenie zametacim autom.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Neporiadok na chodníku bol odstránený.
V parku prebiehajú pravidelné kontroly a čistenie okolia.

Kancelária starostu
18. máj 2019

Martin U

Som zvedavý. Sem tam sa po daždi pozriem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania