Novovznikajúca drevená stavba na Šafarikovom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: zita, 04. septembra 2018

Davam do pozornosti vznik novej drevenej konstrukcie, ktora zuzuje chodnik a ak tam zvycajne parkuju auta, tak zakonna 1,5 m sirka chodnika nebude dodrzana. Ziadam preverit, ci je stavba legalna a kto vydal povolenie (menovite). A som zvedava, ci budu pred konstrukciou aj nadalej parkovat auta...

06. september 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

vyzera to dobre a bude to este krajsie si myslim...radsej toto ako auta a iba chodnik.. a seda..xx
07. september 2018

zita

Voila! 1,5 m?? Ani zdaleka.. takze zase budu trpiet len chodci.
07. september 2018

Eo

A volali ste msp? Asi urcitw nie
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2018

Andrej

aha takze podnik Raza nasho potencionalneho minsitra vnutra?..no vyborne...esteze nim nie je

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.