Rozbité sklo a neporiadok pri ihrisku Smolenická 12

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Nebezpecne rozbite sklo a neporiadok pri ihrisku. Prosime o skore upratanie!

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 13.09.2018 bola na mieste vykonaná kontrolná obhliadka. Mestská časť BA-Petržalka, zabezpečí čistenie areálu detského ihriska Smolenická, prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

S pozdravom


Mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania