Opotrebovaný Mercedes, Trnavská cesta 44

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 06. septembra 2018

Oproti vchodu do bytového domu Trnavská cesta 44 stojí na okraji parkovacej plochy (pri ceste) vrak vozidla Mercedes-Benz E 240 v tmavej modrej metalíze. Vozidlo je na niektorých miestach poškodené (napr. predná maska, bočné lišty) a má sfúknuté dve pneumatiky. Nevšimol som si žiadne vytečené prevádzkové kvapaliny. Obe tabuľky EČV sú prítomné, BA-595UI. Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili v júni tohto roku. Zmluva PZP v Generali je aktuálne platná. Ďalšie údaje: r.v 2000, VIN WDB2100621B236906, EK SKJi 004 539.

01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

komunikácia je v správe Magistrátu hl. mesta SR, ktory zodpoveda za jej udrziavanie. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava do pozornosti na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 4.10.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní. Prikladáme fotografiu.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. november 2018

Lukáš Bartošovič

dobry den, vyzera to tak, ze majitel usilovne studuje vyzvu na odstranenie, som zvedavy, ci tam zaciatkom decembra to vozidlo este bude (tip - ano, bude)
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo sa pri obhliadke dňa 4.1.2019 nachádzalo na mieste. Bude zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla oprávnenej spoločnosti.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. január 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, dakujem za potesujuce spravy, na zaver si dovolim kratke zamyslenie - nebolo by na skodu, keby taketo vozidla namiesto na "urcene" parkovisko, respektive vrakovisko poslalo mesto alebo iny subjekt do bazaru, napriklad tento postarsi kusok by snad este posluzil, navonok nevyzera zle...
11. marec 2019

Lukáš Bartošovič

nuz, zaver asi tak skoro nebude, vozidlo sa totiz nikam nepohlo... otazka znie - preco?
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. apríl 2019

Martin U

Vozidlo nebolo stále odtiahnuté a špatí verejný priestor.
28. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Ďakujeme za aktualizáciu, podnet som opätovne preposlala magistrátu.

Petra Kňazeová
admin Odkazprestarostu-Ružinov
28. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašej informácii sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. máj 2019

Lukáš Bartošovič

ok, tak cakajme... cakajme... raz sa dockame (odtiahnutia)
21. máj 2019

Michaela Biharyova

Je zvláštne, že iné vozidlá, ktorým lehota skončila tento rok už boli Magistrátom odtiahnuté. a toto čaká od začiatku decembra na odtiahnutie.
14. júl 2019

Lukáš Bartošovič

mozno ho vlastni nejaky vplyvny clovek... alebo prebieha dedicske konanie... pripadne ho zablokoval exekutor
druhy a treti pripad som uz pri "mojich" vrakoch zazil
21. august 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo bolo z ulice odstranene, ak sa nemylim, tak vcera
podnet je VYRIESENY, dakujem
25. august 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, urcite sem patri status UZAVRETÝ?
mesto sa o podnet aktivne zaujimalo a na vozidle bola vylepena vyzva majitelovi, dokonca mala byt zaslana ziadost opravnenej spolocnosti na odstranenie vozidla

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania