Neviditeľná STOP-ka na ul. Mokráň záhon

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Pozorovatel 09. septembra 2018

Pri vyusteni ulice Mokran zahon do Pestovatelskej je konarmi prekryta dopravna znacka STOP.

03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

mestska cast prostrednictvom svojho dodavatela zabezpeci odstranenie naletovej dreviny ktora blokuje znacku.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
29. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nálety pri dopravnej značke boli odstránené 10. októbra.

@admin prosim o uzavretie podnetu ako vyrieseny. Dakujem.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
22. máj 2020

Pozorovatel

@admin
Vyrastene konare opat prekryvahu znacku STOP.

Prosim zaslat smosprave
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ostrihanie konárov bolo zadané nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

konáre boli ostrihané.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania