Stromy prekrývajúce návestnú tabuľu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 09. septembra 2018

Prerastené vetvy stromu už komplet zakryli smerovú tabuľu na Žilinu na bajkalskej ulici. Je to pred začiatkom betónovej plochy smer Rožňavská.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. október 2018

Martin U

Stromy boli ostrihané. Tabule už je vidieť. Vyriešené.
01. november 2018

Martin U

Vyriešené.
18. november 2018

Martin U

Podnet vyriešený. Prosím aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania