Reklama v zeleni - Nobelovo námestie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Nacbo Ynmynona 10. septembra 2018

Prosím o odstránenie týchto reklám na Nobelovom námestí.

13. september 2018

Odpoveď samosprávy

Váš podnet preveríme a vykonáme zisťovanie v tejto veci za účelom vykonania nápravy.

Mestská časť BA-Petržalka
03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kontrolou bolo zistené, že reklama bola odstránená.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania