Rozbitý cyklochodník za prudkou zákrutou - Nobelovo námestie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Nacbo Ynmynona 10. septembra 2018

Na cyklochodníku je tesne za prudkou zákrutou rozbitá dlažba a veľké nerovnosti. Prosím o opravu.

26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, po obhliadke priamo v teréne sme ho zaradili do plánu opráv. V tomto roku sú finančné prostriedky rozplánované a realizujú sa opravy havarijného stavu. Z uvedeného dôvodu predpokladáme opravu v ďalšom roku.


Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania