Vrak na Kazanskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Rado radoslav.remak@gmail.com 10. septembra 2018

Dobry den,

Je mozne nechat odtiahnut vrak z Kazanskej ulice stojaci mesiace medzi bytovymi domami Valerian a Mendelsohn v pripajacom pruhu? Auto je kompletne rozbite, vykradnute a, nema tam co robit.

Dakujem

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Odstránenie vraku vozidla je v kompetencii správcu komunikácie, v tomto prípade magistrátu hl. m. SR Bratislavy. Váš podnet bude odstúpený magistrátu na riešenie.

Mgr. Monika Kovácsová
ref. DaMK
MiÚ Podunajské Biskupice
10. september 2018

Andrej

pokial nas magistrat nie je schopny vyriesit elementarnu ulohu za pol roka, tak asi bude nutne pre rozumny chod tejto institucie povymienat x uradnickov na cele s primatorom.
10. september 2018

Rado radoslav.remak@gmail.com

Dakujem, verim, ze sa podnet vyriesi coskoro.
14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. október 2018

Andrej

Kolko ziadosti este planuju z magistratu naposielat aby ten vrak uz konecne odstranili?
02. október 2018

Rado radoslav.remak@gmail.com

Chcel som byt trpezlivy obcan a pockat si na vysledok, ale naozaj dva tyzdne uz ubehli amozem nic. Inokedy sa auta odtahuju v priebehu hodin bez problemov.
03. október 2018

Andrej

Tento podnet bol mnou dany pred letom. vyjadrili sa, ze mu daju ziadost a pokial po 2 mesiacoch nereaguje, tak auto odstrania. Lehota uplynula 2.7.2018 Teraz mame oktober, dalsie dva podnety na to iste a stale nic. Neuveritelne, ako je verejna sprava nefunkcna aj v banalnych veciach. Nech sa Nesrovnal prace kade lahsie.
04. november 2018

Rado radoslav.remak@gmail.com

Dobry den,

Viete nam podat adekvatnu odpoved, kedy problemovy vrak odtiahnu? Onedlho to budu 2 mesiace od mojho nahlasenia. Naozaj toto nemoze byt taky problem.

Dakujem
07. november 2018

Štefan

Stále čakajú kým majiteľ zaplatí za papuču, čo mu tam dali ešte mestskí policajti...
Je zaujímavé, že lehoty má iba občan a samospráva žiadne.
10. november 2018

Rado radoslav.remak@gmail.com

Toto uz nie je ani auto, naozaj je toto dokaz kompetencie nasho magistratu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania