Nesprávne osadené prístrešky zastávok MHD napr. Drieňová

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Viera 09. septembra 2018

Cestujúcim pod prístreškom na zastávkach MHD bráni vo výhľade reklama. Presne v tom smere, kde potrebujú vidieť prichádzajúce autobusy - najmä ak je ako v tomto prípade zastávka na znamenie.
Návrh riešenia: Premiestniť v prístreškoch na zastávkach MHD reklamné plochy vždy na takú stranu, aby nebránili cestujúcim vidieť prichádzajúce busy/električky a vodičom MHD ľudí. Výrobca presne na to myslel, preto sú na jednej strane prístrešky vždy priehľadné. Sú však nesprávne osadené. Uvedenie do správneho stavu sa dá zaplatiť z tej reklamy.

09. september 2018

Viliam

Nie sú zle osadené, je to práveže schválne aby si cestujúci vôbec tú reklamu všimol, takýchto je po Bratislave celá kopa, už sa to rozoberalo viackrát napríklad na imhd.sk
11. september 2018

Endstand

Treba to rozbíjať asi...
11. september 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol zaslaný spoločnosti J.C.Decaux na návrh zmeny zodpovednosti samosprávou.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
12. apríl 2020

Martin Uváček

S týmto prístreškom sa už asi nepohne. Ale tie novobudované sa už osádzajú tak, aby výhľad dozadu nezakryvala žiadna reklama.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.