Slabo označený prechod

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Alexander Kutka, 09. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosíme o nové namaľovanie prechodu pre chodcov, nakoľko vodiči ho zbadajú až na poslednú chvíľu a ohrozujú chodcov. Ďakujeme

13. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, prechod pre chodcov bol preznačený.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
13. september 2018

Odpoveď samosprávy

Prikladáme ešte foto aktuálneho stavu.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
13. september 2018

Alexander Kutka

Velka vdaka za rychle konanie :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.