Separovaný odpad na Kamzíku

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

na kamziku je jeden kos dreveny kde vsetci hadzu svoj odpad. kos je prevazne plny plastovych flias, cize idealne by bolo dat tam kos na plasty

10. september 2018

Jerome

Pani Hana, dobrý podnet!
15. september 2018

Martin

Podnet je oprávnený ale bohužiaľ, kultúra nášho národa je na takej nízkej úrovni, že mnohí majú problém vyhodiť odpad aj do obyčajného koša.
17. september 2018

Andrej

a co predajcovia napojov, ktorych pohariky vidim na fotke na zemi?nemali by oni zabezpecit kose a poriadok v okoli? takze co? mozete aspon osadit varovanie s uvednou vyskou pokuty za znecistovanie? alebo zrusenie prevadzok? lebo ludia asi nezucnu len tak si svoj odpad brat so sebou...
15. január 2021

Martin Uváček

Zatiaľ tam koše na separovaný odpad nepribudli. Podnet bez odpovede.
16. január 2021

Jerome

Bože, mesto zaspalo!
22. jún 2021

Martin Uváček

Podnet treba opäť preposlať zodpovednej samospráve.
22. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania