Posprejovaná dopravná značka Jantárova cesta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jozef 10. septembra 2018

Posprejovana dopravna znacka na krizovatke Bosakova-Jantatova cesta v Petrzalke

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2018

PaloP

Táto značka je neskutočne "obľúbená"
23. február 2019

PaloP

Od septembra stale nevyriesene.
24. február 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve s prosbou o jeho aktualizáciu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania