Neaktualizovaná značka v križovatke Rusovská/Hálova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Ľubomír Ziman, 10. septembra 2018

Dobrý deň, križovatka Rusovská/Hálova v Smere k pošte na Vlasteneckom námestí je kompletne prerobená. Výmena pruhov je dobrá po novom (cca pred mesiacom zrekonštruované), ale značka ostala po starom. Prosím o aktualizáciu značky.

S pozdravom Ziman

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2018

Ajeťák

Tiež treba aktualizovať značky pred križovatkou smerom ku Kopčianskej aj z Kopčianskej...
23. september 2018

hoplla

Križovatka Rusovska / Hálova

Po rekonštrukcii križovatky Rusovska / Hálova je v rozpore horizontálne a vertikálne značenie. Zlé radenie do križovatky, opačne vyznačené jazdné pruhy,..

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.