Auto bez STK a TK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Martina 10. septembra 2018

V Lamači stojí už dlhodobejšie strieborná Toyota Yaris s BL ŠPZ, bez platnej STK a EK. Zaberá parkovacie miesto pred domom Studenohorská 51.

19. október 2018

Martina

Vrak

Znova to sem dávam aj s fotografiou auta, nakoľko nebolo vôbec toto auto riešené. . V Lamači na Studenohorskej ulici pred vchodom 51 stojí už dlhšie odstavené vozidlo bez platnej STK a EK
22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súvislosti s Vašim dotazom si Vám dovoľujeme odpovedať, že problematiku riešime v spolupráci s mestskou políciou.

V.Rychtáriková, ODUR, MÚ BA- Lamač
07. november 2018

Martina

Do dnešného dňa na aute nie je ani výzva na aute o jeho odstránení.
13. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 6.11.2018 sme od zástupcov Mestskej polície obdržali údaje o majiteľovi vozidla, ktorý bol obratom vyzvaný na jeho odstránenie v lehote do 60 dní od prevzatia tejto výzvy.

V.Rychtáriková, ODUR, MÚ BA- Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania