Neodprataný štrk a betón

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Brano Lipo 16. septembra 2018

Na novovzniknutom ihrisku Brancska/Smolenicka ostal neodpratany strk a beton. Odpad nebol odstraneny Aj napriek prislubu zamestnancov firmy ktora danu stavbu realizovala.

15. september 2018

Brano Lipo

vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania