Obnova značenia pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Maria 11. septembra 2018

Dobrý deň,
chcela by som požiadať o obnovu značenia priechodu pre chodcov na Priemyselnej ulici, nakoľko pre rozkopávku vozovky na Klincovej ulici je jedna strana Priemyslenej ulici zrušená pre parkovanie vozidiel, tak autá v "nevedomosti" parkujú na mieste pre chodcov a dochádza ku stretom šoférov a chodcov.

02. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

ziadost o obnovu prechodu bola zaslana na prislusny odbor.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
06. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

ziadost o znacenie bola zadana dodavatelovi prac 6.11.2018.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
03. máj 2019

Maria

Priechod bol vyznačený, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania