Poškodená dlažba pred vstupom do pošty Bratislava 49

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Barbora Glancova 13. septembra 2018

Tesne pod schodmi na poštu Bratislava 49 na ulici Pavla Horova 14 je zničená dlažba, čo znemožňuje prejdenie s kočíkom alebo vozíkom. Je treba sa vyhnúť na cestu, kde dochádza ku stretom s autami. Aj pre všetkých ľudí bez kočíka či vozíka je tu nebezpečenstvo zakopnutia, ak nedávajú pozor pod nohy.

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava vstupu bude zaradená do plánu opráv.
Je to zle spravený vstup do objektu pošty a jeho náväznosť na jestvujúci chodník.


Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
28. apríl 2021

Barbora Glancova

Dobrý deň, rada by som pripomenula tento podnet, už je to vyše 2.5 roka a dlažba je tam stále taká istá. Vzhľadom na to, koľko ľudí sa tam denne premelie, ľudia s kočíkmi, nákupnými či invalidnými vozíkmi a pod... by si to zaslúžilo opravu. Ďakujem krásne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania