Nelegálna reklamná plachta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Zodpovedný Občan 11. septembra 2018

Pravdepodobne sa jedná o nelegálnu reklamu na plote.

17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. október 2018

Zodpovedný Občan

Reklamná plachta je preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania