Neohlásený/nelegálny výrub stromov na ulici Vajnorská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 11. septembra 2018

Na Vajnorskej ulici v smere od Trnavskeho myta v useku medzi ulicami Druzstevna a Pri Starej Pracharni dnes niekto umiestnil dopravne znacky zakazu zastavenia z dovodu "planovaneho" vyrubu stromov dna 12.septembra 2018.

Rozhodnutie o povoleni vyrubu drevin na ulici Vajnorska doposial nebolo zverejnene na vyvesnej tabuli MC-Nove Mesto, ani na strankach banm.sk.

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2018

Andrej

nakoniec nerubali, asi nemohli vdaka odparkovanym autam
29. máj 2019

Peter Oravec

Dobrý deň, myslím, že nakoniec rúbali, nie? Zrúbali polovicu stromov na Vajnorskej, ak sa nemýlim...?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania