Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Eva 14. septembra 2018

Pred vchodom číslo 18 na ul. Pavla Horova, BA by sme prosili opraviť lampu pretože už dlhší čas nesvieti.
Okrem toho je lampa obrastená konármi stromov a kríkov, ktoré sa rozrástli a bránia svetlu. Kríky, resp. stromčeky, ktoré sa tu nachádzajú, sa opierajú o steny domu a tiahnu sa až do okien. Preto prosím okrem opravy lampy odstrániť, resp. upraviť aj uvedené porasty. Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania