Nefunkcne verejne osvetlenie-Rusovce Longobardska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený
meno
Katarina Oravcova 12. septembra 2013

Dobry den,
obraciam sa na Vas s prosbou o riesenie nasho problemu na ulilci Longobarska-Rusovce, kde nefunguje verejne osvetlenie.
Byvame tu dva roky a ani raz nebolo osvetlenie zapnute.
Na miestnom urade mni povedali, ze verejne osvetlenie je pod spravou Magistratu. Pisala som aj Siemens-vid odpoved nizsie

Budeme vdacni za pomoc,,,

s pozdravom
Oravcova


na stranke Siemens Verejne osvetlenie bola zaznamenana sprava
o poruche osvetlenia na Longobardskej ulici v MČ -Rusovce.
Verejne osvetlenie nam nebolo odovzdane a zverene do spravy,
preto sa s Vasou poziadavkou na opravu prosim obratte na Vas Miestny
urad v Rusovciach, alebo na Magistrat mesta Bratislava. Dakujem.

S pozdravom

Dana Šmihlová

IC MOL CTE PL
Siemens, s.r.o.
Stromova 9
83796 Bratislava

18. december 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

fakt je že, predmetné zariadenie verejného osvetlenia na Longobardskej ulici nebolo do dnešného dňa odovzdané do správy ani majetku hlavného mesta, preto nemohlo byť ani zverené správcovi verejného osvetlenia. možno by vedeli odpovedať na miestnom stavebnom úrade, kto je investor, či ho má skolaudované. Sú to veci, ktoré nevieme ovplyvniť. Štandardný postup je taký, že investor vybuduje verejné osvetlenie na základe pokynov a požiadaviek mestskej časti a po právoplatnom schválení užívania (kolaudácii) ho odovzdá mestu a správcovi verejného osvetlenia, resp. bude ho prevádzkovať sám.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.