Neporiadok a krivé stĺpy po bilbordoch na Židovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 17. septembra 2018

Na Židovskej ulici ostal po odstránených bilbordoch neporiadok a krivé kovové stĺpy. Prosím o vyčistenie plochy a o odstránenie stĺpov.

24. december 2018

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Prosím o preposlanie niekomu.
11. február 2019

Peter Oravec

Bez zmeny. Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
14. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
07. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
svah v blízkosti Židovskej ulice začal majiteľ po urgencii inšpektora verejného poriadku upravovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
08. marec 2019

Peter Oravec

Stĺpy sú spílené. Majiteľ možno upratovať pozemok začal, ale upratovanie určite nedokončil. Podnet ako celok neriešený.
Prosím o preposlanie samospráve.
08. marec 2019

Peter Oravec

Stĺpy sú spílené. Majiteľ možno upratovať pozemok začal, ale upratovanie určite nedokončil. Podnet ako celok neriešený.
Prosím o preposlanie samospráve.
27. marec 2019

Peter Oravec

Stále neriešené. Ale pani starostka vráti na Židovskú ulicu parkovanie. Pani starostka má evidentne svoje priority. Na poriadok vo svoje mestskej časti kašle. Parkovanie je dôležitejšie.
Prosím o preposlanie pani starostke Aufrichtovej.
https://bratislava.sme.sk/c/22084022/s-vratenim-parkovania-na-zidovsku-ulicu-nesuhlasia-vsetci.html
13. máj 2019

Peter Oravec

Je to tam momentálne v takomto stave. Navrhujem vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania