Nefunkčná lampa na Kozej

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Mária 17. septembra 2018

Nefunkčná lampa verejného osvetlenia na Kozej ulici.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania