Priechod pre chodcov Mickiewiczova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na velmi frekventovanom priechode pri Obchodnej ulici smer Mickiewiczova je uplne rozbity obrubnik a zaroven chyba bezbarierova uprava. V tomto meste ziju aj menej mobilni obyvatelia, rodicia s kocikmi, ludia s barlami. Prosim o opravu.

21. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania