Neodtekajúci kanál na Račku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Kanál neodteká správne, je špinavý

21. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. október 2018

Lubos

Dobry den, v akom stave je riesenie tohoto problemu?
02. marec 2019

Martin Uváček

Tento a podobné podnety sú tu ignorované a neriešené už vyše 4 roky
03. apríl 2019

Martin Uváček

Stále neriešené.
29. máj 2019

Martin Uváček

Žiadna zmena. Stále upchatý a Račko vytopené.
01. júl 2019

Martin Uváček

Nič nečistené.
05. august 2019

Marian Lira

Račianske mýto (aj park)-kanalizácia-upchatá

Prosim o vycistenie kanalizacneho vpustu na ulici Sancova, prechod medzi cukrarnou Racko a kaviarnou la Putika. Kanalizacny vpust je uz niekolko rokov necisteny a sposobuje to, ze sa voda vali z celej Sancovej ulice na elektrickove nastupiste Racianske myto.
19. august 2019

Martin Uváček

Bez riešenia už roky.
07. september 2019

Martin Uváček

Bude AII čistiť aj tento kanál. Potrebné preposlať.
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. október 2019

Peter Oravec

Pán Šebej, ďakujem za pridanie mojej aktualizácie k tomuto podnetu. Len nechápem, prečo je moja aktualizácia toho podnetu uvededná pod Vaším menom?
S pozdravom,
Oravec
20. október 2019

Peter Oravec

Pán Šebej,ďakujem za odpoveď.
Pravidlá portálu OPS, bod 5 znie:"Ak zistíme, že Váš podnet je zhodný s podnetom, ktorý sa na portáli už nachádza, kategorizujeme takýto podnet ako duplicitný, dostanete upozornenie, že Váš podnet bol zverejnený ako aktualizácia staršie evidovaného podnetu."
Momentálne nie sú dodržané pravidlá portálu OPS, pretože môj podnet (aktualizácia podnetu) je zverejnený ako Váš podnet (aktualizácia podnetu).
Je zaujímavé, že pri iných podnetoch, kde došlo k podobnej aktualizácii, s týmto problém nebol. Takže je zrejmé, že ide iba o individuálny problém. Preto Vás prosím o jeho riešenie aj pri tomto podnete tak, aby sa aj pri tomto podnete zobrazovalo moje meno ako zadávateľa podnetu/aktualizácie - napríklad aj z dôvodu zasielania notifikácií pri ďalších aktualizáciách tohto podnetu.
Ďakujem.
S pozdravom. 
22. október 2019

Martin Uváček

Po xy rokoch konečne VYČISTENÉ.
23. október 2019

Peter Oravec

Martin, "iba" cca rok od zadania podnetu a "iba" cca. po ôsmich aktualizáciách. A to celý rok za Matúša Valla, aby sa nezabudlo.
27. október 2019

Peter Oravec

Račianske mýto (aj park)-kanalizácia-upchatá

Upchatý kanál na Račianskom mýte (Smerom na hlavnú stanicu). Prosím o vyčistenie a údržbu.
27. október 2019

Martin Uváček

To máte nejakú starú fotku p. Oravec?? Kanál bol pred 5 dňami foteny a bol komplet čistý.
27. október 2019

Peter Oravec

Martin, to bude tym, ze sem dal admin moj podnet cca spred dvoch tyzdnov ako aktualizaciu tohto podnetu. Co je spravne, len odpoved na otazku, preco sa pri mojej "aktualizacii" nezobrazuje spravny datum, vie len admin. Mozno nam riesenie tohto rebusu prezradi. S pozdravom.
02. december 2019

Martin Uváček

Žiaľ ani čistenie nepomohlo. Očividne je zanesená aj priečna odtoková rúra z tohto vpustu. Treba reklamovať čistenie a podnet je znovu aktuálny.
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že vpust aj prípojka boli vyčistené.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. február 2020

Peter Oravec

Heuréka, trvalo to iba pol roka!
Toto mesto nefunguje ani za Matúša Valla.
Prosím o preposlanie Mtúšovi Vallovi.
26. február 2020

Martin Uváček

Kanál stále neodteká, ani po prečistení
14. apríl 2020

Martin Uváček

Nečistotu a upchatý odtok vidno aj cez mreže.
18. august 2020

Martin Uváček

Podnet stále neriešený, kanál stále neodteká.
05. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vpust bol dňa 17.3.2021 vyčistený a skontrolovaný. V súčasnosti by mal byť funkčný.

S pozdravom
Kedy? 17.3.2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania