Vrakovisko Súmračná - Škoda Favorit č.2

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 16. septembra 2018

Parkovisko alebo vrakovisko? Parkovacie plochy poblíž bytových domov na Súmračnej začínajú pripomínať viac to druhé menované. Tesne pri nedávno nahlásenej "smutnej" škodovke zaparkoval vrak Škoda Favorit "Prima" s tmavou fialovou farbou laku. Vozidlo je na svoj vek v relatívne slušnom stave, ale v prednej časti značne zašpinené. Možno je pojazdné, pneumatiky sú v poriadku a z auta (asi) nič netečie. Interiér pripomína "obydlie" bezdomovca. Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili v júni (novembri) 2017. Zmluva PZP je aktuálne platná (Kooperativa). Ďalšie údaje: r.v 1992, VIN TMBAEA200P0620769, EK SKJi 387 578.

18. september 2018

Michaela Biharyova

Tento favorit som išla minule odfotiť, tiahol sa odtiaľ neskutočný smrad a zistila som, že v ňom niekto býva. Predtým sa auto nachádzalo na ulici Andreja Mráza.
18. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. november 2018

Lukáš Bartošovič

Ano, v tom Favorite zarucene byva bezdomovec, hoci sa mi ho zatial nepodarilo "zastihnut doma". Aj ked premyslam, ci by som si trufol na takuto akcnu fotodokumentaciu... Moze skusit niekto z nedalekeho panelaku.
20. január 2019

Lukáš Bartošovič

vyzvy sa lepia a vraky sa nehybu...
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 31.01.2019 umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní (fotka v prílohe).

Ďakujeme za trpezlivosť a spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. marec 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, takze den D nastane 1. aprila, snad tam toto vozidlo uz vtedy nebude ani zo srandy
som akurat zvedavy, ako si poradi odtahovka s panom bezdomovcom, ktory auto pouziva staby "karavan", vid priloha (v case fotenia podla vsetkeho este spal, mal "zatiahnute")
27. marec 2019

Erik Kevin Meszaros

ak budeme auto tahat tak ak majitel bude doma bude privolana policia ak by pan vystrajal
30. marec 2019

Lukáš Bartošovič

snad to nebude nic dramaticke, hoci nadseny asi nebude
dnes som pana majitela zastihol doma - ja na jeho mieste by som sa siel trochu prejst a nesedel v rozhorucenom vozidle (vid fotografia - spolujazdcovo okno je stiahnute, aj vetrat treba)
03. máj 2019

Erik Kevin Meszaros

Ten pan ktory tam byva neni jeho auto volali sme s majitelom a povedal ze dokonca tyzdna zariadi aby tam uz nebyval a aby sme mohli auto ekologicky zlikvidovat
25. máj 2019

Lukáš Bartošovič

hm, dal som tomu tri tyzdne a dnes som sa siel zo zvedavosti pozriet, ci nastal nejaky posun k lepsiemu
mal som naozaj stastie, zastihol som akehosi starsieho pana pri predmetnom vozidle s otvorenymi dverami - cosi sustredne hladal v interieri, potom zniekadial vylovil ciernu ciapku, oprasil ju, nasadil si na hlavu, zabuchol prave predne dvere a spokojne odisiel...
prilozene fotografie vznikli v casoch 11:08 a 11:10
21. jún 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, presli dalsie tri tyzdne a par dni k tomu, tentoraz vsak mozeme pozorovat naozajstne zlepsenie - bezdomovec a ani jeho bor*el sa uz vo vozidle nenachadzaju
mozeme teda prikrocit k odtahu a recyklacii (likvidacii, zosrotovaniu, atd.)
24. jún 2019

Paťo Chmelan

nešrotujte to , je to originál favorit prima celkom vzácny kúsok. mal by som o to záujem kludne sa mi ozvite 0915114094
25. jún 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto sme dnes odstranili
10. september 2019

Norbert Štros

Viete niekto kde skončilo to auto?
10. september 2019

Lukáš Bartošovič

ak sa nemylim, na vrakovisku v Sladkovicove
ale ktovie, ci je este v jednom kuse

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania