Dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Oliver 18. septembra 2018

dlhodobo blokuje parkovacie misto BR 687CD

02. október 2018

Oliver

03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
21. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v priebehu dnešného dňa bola vykonaná ohliadka v teréne, predmetné vozidlo sa už namieste nenachádza.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania