Zle vyspádovaná cesta v slepej ulici Estónska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Mata 19. septembra 2018

Po kazdom dazdi je tato ulica nepriechodna pesi. Ide o zle vyspadovanu a poskodenu cestu, ktora nie je v zime vobec udrziavana. Je to slepa ulica,ktora spada este pod Vrakunu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania