Neužitočná Toyota bez platnej EK/TK, Ďatelinová

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 20. septembra 2018

Parkovacie miesto neďaleko vchodu do bytového domu Ďatelinová 2 zaberá opustená a mierne znečistená biela Toyota Yaris. Vozidlo je zatiaľ v relatívne slušnom stave a v čase fotenia nemalo žiadnu sfúknutú pneumatiku. Dalo by sa teda predpokladať, že je pojazdné a majiteľ ho po výzve snáď promptne odstráni alebo "zlegalizuje". Auto má inštalované obe tabuľky EČV, BL-842GR, ktoré zodpovedajú údajom zisteným z nálepky EK. Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili v máji tohto roku. Zmluva PZP je aktuálne platná (Kooperativa). Ďalšie údaje: r.v 2007, VIN VNKKG92330A053986, EK SKIi 969 841.

03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení bude uvedené vozidlo s platným EČV, ale bez platnej TK a EK postúpené na Okresný úrad Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
12. január 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo bolo odstranene, podnet mozeme oznacit ako vyrieseny, dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania