Ilegálna reklama na verejnom pozemku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Ilegálna reklama

16. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
parcela 15359/5 patri firme Jarabiny invest,a.s. Prosim upresnite cislo pozemku pokial disponujete inym cislom parcely.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
12. máj 2019

Martin Uváček

Toto je vôbec niekde na Pribinovej?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.