Opustená Toyota na Púpavovej 22

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Renata_A 20. septembra 2018

Vyse dva mesiace je opustene vozidlo na chodniku pred domom na Pupavovej 22. Prosim o preverenie, ci ma majitela a ak nie, o jeho odtiahnutie. TK a EK su uz neplatne. Dakujem.

21. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Majitela vozidla vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho vyzveme na odstranenie vozidla v lehote do 60 dni.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Auto sa na uvedenom mieste nenachadza

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania