Prepadajuca sa sachta

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Prepadajuca sa sachta vedla vpuste na mieste kade prechadzaju auta z parkoviska a smetiarske auta. Znacne poskodenie zamedzuje aj jej otvoreniu.

01. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Pracovníci referátu životného prostredia uskutočnili kontrolnú obhliadku, kde bolo zistené, že prepadajúca šachta sa nachádza na súkromnom pozemku. Vstup na pozemok je zabezpečený rampou, ide o pozemok parc.č. 15201, zapísanom na LV 5172 v prospech vlastníka SKL3 s.r.o. Problém so šachtou je potrebné riešiť s vlastníkom resp. správcom objektu.



Tatiana Baáriová, kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania