Prevísajúca zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Daniela Škopcová 21. septembra 2018

Šípy pretrvajú do chodníka,niet pomaly kadiaľ prejsť.chodnik medzi tanečnou školou a tllaciarnou

01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Pokyn na orez predmetných kríkov bol zadaný na zabezpečenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Mestská časť BA-Petržalka
13. jún 2019

Daniela Škopcová

Hrobákova-krík-neostrihaný

13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. jún 2019

Daniela Škopcová

Dobry deň, aktuálny stav dnes rano,žiaľ bohu od minulého roka to pekne prerastlo
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe terénnej ohliadky bude podnet opäť zadaný pracovníkom Referátu správy verejných priestranstiev, ktorí vykonajú jeho realizáciu.
Kto? Referát správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania