Autom cez cyklochodnik a priechod pre chodcov


V riešení
meno
Simona 21. septembra 2018

Vodici si skracuju cestu z panelaku na Tematinskej po cyklochodniku a nasledne priechod pre chodcov- ako ohrozuju ludi vidno na fotke. Navrhujem nejake stlpiky alebo ine zabezpecenie, co tomuto zabrani

25. september 2018

Majo Majo

A rovno aj kameru, mesačne zarobí pár tisíc na autách odbáčajúcich do zákazu odbočenia vľavo k parkovisku Technopolu.
26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Výkon dohľadu nad dodržiavaním ustanovení zákona č. 8/2009 Z.z o cestnej premávke je výhradne v kompetencii poriadkových zložiek mestskej polície a Policajného zboru SR.Oddelenie územného rozvoja a dopravy miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka.
26. september 2018

Simona

predpokladám ale, že tieto zložky tam nemôžu osadiť nejaké zábrany napr. stĺpiky alebo tak...
05. máj 2019

Obcan

kde tie auta este pojdu? policia na to kasle, je X-miest kde arogantne prechadzaju cez chodniky a travu aby nemuseli 300m dalej zaparkovat. ohrozuju deti, chodcov a nicia verejny priestor.
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie parkovania vozidiel na Tematínskej ulici v Bratislave.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.