Belehradská ul. - otvorený kanál bez poklopu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2018

Na konci Belehradskej ulice v smere na Šancovú ul., v tesnej blízkosti prechodu pre chodcov je nebezpečný otvorený kanál. Treba ho zakryť poklopom.

04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
23. október 2018

Anonymný užívateľ

To je teda riešenie! Akože "vybavené"? Foto urobené 23.10.2018
23. október 2018

Anonymný užívateľ

Alebo vyhlásili verejné obstarávanie na poklop a možno do Veľkej noci bude zakrytý...
18. november 2018

Anonymný užívateľ

18:11:2018 - Prešli takmer 2 mesiace a podnet je neriešený. Kanál stále nie je uzavretý poklopom, je v stave ako na foto z 23.10.2018. . V čom je problém?
04. január 2019

Anonymný užívateľ

Na kanáli je nový poklop, konečne. Trvalo to vyše 2 mesiace.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania