Neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Neporiadok pod podchodom pri Bille po prespavajucich bezdomovcoch a neporiadok nachadzajuci sa v jeho okoli.

03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 27.09.2018 bola vykonaná kontrolná obhliadka priestoru v prieluke Znievska č.1 a Strečnianska-predajňa Billa - pri zásobovacej rampe. Upozornili sme zodpovedného zamestnanca prevádzky aby bezodkladne zabezpečil vyčistenie zásobovacích priestorov. Požiadavku na vyčistenie priestorov pred vjazdom do tunela Znievska č. 1, sme odstúpili Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka na priame vybavenie.

Mestská časť BA-Petržalka
26. február 2019

peter filga

Pridávam aktuálne fotografie.
15. apríl 2019

Kamil Szalay

Stav sa stale zhorsuje. Je mozne preposlat podnet MČ?
16. apríl 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Vlastníkom pozemku je Hlavné mesto Bratislava, Miestny úrad mestskej časti Petržalka požiadal Magistrát hlavného mesta o vyčistenie pozemku v marci 2019. Ten zaradili pozemok na vyčistenie.



Kto? Hlavné mesto Bratislava

MÚ BA - Petržalka
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. apríl 2019

Kajka Ferencikova

Dobry den, dnes som prechadzala tym prejazdom, medzi billou a terasovym domom (Znievska 1),kde sa usidlil bezdomovec. Je tam nehorazna spina a smrad. Predpokladam, ze tam vykonava aj svoje potreby. Mam zazitok na najblizsie dni, tam sa bez zadrzania dychu neda prejst. Tak isto zadne schody Znievska 1 je dost velky hardcore.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania