Chýbajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Chcem vas upozornit na chybajuci poklop na prechode pre chodcov, ktory sa sa nachadza v blizkosti skoly. Behaju tadial deti ci uz do skoly alebo pocas prechadzky. Stary ludia chodia denno denne cez prechod na cintorin a to nehovorim o tom ze ked sa zotmie skoro vobec neni vidiet ze tam ta diera je.

Coskoro si tam niekto pekne zvrtne clenok alebo nedajboze dolame nohu

01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko sa nedalo identifikovať komu predmetný poklop chýba a koho je prípadné zariadenie.
Otvor bol zasypaný a prekrytý.

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
04. október 2018

Psickar

Pan Oresky, preco nas klamete ?
04. október 2018

Psickar

Aktualne fotografie
05. október 2018

Odkaz pre starostu

Notifikácia o tomto probléme bola opätovne preposlaná samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
05. október 2018

jozef

Vsak to je hydrant pre hasicov. Co vam sibe zasypat ho?
04. november 2018

Obyvatelka DNV

Poklop stale chyba, prosime o vyriesenie. Clovek si tam lahko zvrtne nohu lebo je tam nafukane listie.
05. november 2018

jozef

Jasny uzaver vody a vedla hydrant , odkalovac . BVS to patri
28. február 2019

Obyvatelka DNV

Hura, hotovo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.