Poklesnutý kanál na Račku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 21. septembra 2018

Poklesnutý kanál priamo v jazdnej dráhe v smere na Mýtnu ulicu. Vyhnúť sa mu je prakticky nemožné. Potrebné ho napraviť.

26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. november 2018

Martin U

Zatiaľ bez zmeny. Autá v tomto mieste naďalej kľučkujú.
15. január 2019

Martin U

Počas zimy sa prepad tohto kanála len zväčšil. Prejazd týmto úsekom je čím ďalej komplikovanejší.
25. február 2019

Martin U

Aktuálny stav. Prepad dosahuje hrozivú hĺbku. Potrebné opätovne urgovať.
03. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. apríl 2019

Pozorovatel

@admin

Dalsie vyjadrenia nie su po 7 mesiacoch od nahlasenia potrebne.
Prepadnuty kanal je potrebne na tak frekventovanej krizovatke cim skor opravit, nakolko sa nachadza v jazdnej drahe zo smeru od Racianskej ul. ako aj z Legionarskej.

Dakujem
13. máj 2019

Martin U

Čo bráni konečne opraviť tento prepadnutý kanál? Diera je stále horšia a horšia.
23. máj 2019

Pozorovatel

@admin
prepadnuty kanalizacny poklop nie je stale opraveny
29. máj 2019

Martin U

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania