Chýbajúce vodorovné značenie Kremnická

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: hoplla, 21. septembra 2018

Po oprave plynu nebola obnovená žltá čiara v obojsmernej časti ulice Kremnicka. Následkom čoho tam parkujú auta a komplikujú prejazd a odbočovanie.

08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Vami uvedené dopravné značenie nebolo realizované mestskou časťou Bratislava-Petržalka a z toho dôvodu nebolo nami ani obnovené. Pravdepodobne ide o dopravné značenie, ktoré zabezpečila spoločnosť sídliaca na Kremnickej.

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
10. október 2018

hoplla

Čiara namaľovaná na novo.
Ďakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.