Neobnovený priechod pre cyklistov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Priechod pre cyklistov nevol obnovený v rámci obnovy vodorovného dopravného značenia. Prosím o obnovi

26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2019

Martin Uváček

Od septembra nič. Magistrát kašle na priechod pre cyklistov.
19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. október 2019

Martin Uváček

Priechod pre cyklistov bol obnovený. Vyriešené.
09. október 2019

Martin Uváček

Aktualizuje niekto Petržalské podnety? Tento je už vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania