(Polo)rozpadnutá Felicia pri autobusovej zastávke Odborárska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 21. septembra 2018

Pri objekte bývalého Istrochemu (resp. Mega Nábytok) sa pri stene krčí nepojazdná tmavá zelená Škoda Felicia. Tesne pri nej sa nachádza nefunkčný a prázdny stánok, to je ale námet na iný podnet. Felicia je jednoznačne nepojazdná, pravé zadné koleso prakticky sedí na disku. Čelné sklo je puknuté v jednom rohu. Ťažko nájsť takú stranu vozidla, kde by nebola hrdza. Navyše Felicii chýbaju smerovky, tu by sa dalo predpokladať, že vozidlo je vandalizované. Pod prednou časťou je viditeľná olejová škvrna. Inštalované sú obe tabuľky EČV, kontroly TK a EK sú však neplatné (obidve do marca 2015). Je samozrejmé, že auto nemá ani platnú zmluvu PZP (skončila 01.08.2014, Allianz). Ďalšie údaje: BA-301EM, VIN TMBEGF614T7342181, r.v 1996, EK SKFi 743 734.

23. september 2018

Jerome

ak si pozorne pozriete podnety, tak v BA sú desiatky vrakov a nepojazdných áut, vo všetkých mestských častiach, priam to pýta vlastnú stránku s nadpisom VRAKY v BA :)
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bolo MV značky Felicia nahlásené na OÚ BA odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Kancelária starostu
19. január 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, to je akiste pozitivne, ale co dalsie sa udialo ohladom tohto zbedaceneho vozidla?
kedy priblizne sa dockame jeho odtiahnutia? (alebo na zaciatok vyzvy majitelovi na odstranenie vozidla do xx dni)
20. január 2019

Jerome

Nové Mesto ma tusim, najviac vrakov /neriesnych, aj :)/ :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania