(Polo)rozpadnutá Felicia pri autobusovej zastávke Odborárska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 22. septembra 2018

Pri objekte bývalého Istrochemu (resp. Mega Nábytok) sa pri stene krčí nepojazdná tmavá zelená Škoda Felicia. Tesne pri nej sa nachádza nefunkčný a prázdny stánok, to je ale námet na iný podnet. Felicia je jednoznačne nepojazdná, pravé zadné koleso prakticky sedí na disku. Čelné sklo je puknuté v jednom rohu. Ťažko nájsť takú stranu vozidla, kde by nebola hrdza. Navyše Felicii chýbaju smerovky, tu by sa dalo predpokladať, že vozidlo je vandalizované. Pod prednou časťou je viditeľná olejová škvrna. Inštalované sú obe tabuľky EČV, kontroly TK a EK sú však neplatné (obidve do marca 2015). Je samozrejmé, že auto nemá ani platnú zmluvu PZP (skončila 01.08.2014, Allianz). Ďalšie údaje: BA-301EM, VIN TMBEGF614T7342181, r.v 1996, EK SKFi 743 734.

23. september 2018

Jerome

ak si pozorne pozriete podnety, tak v BA sú desiatky vrakov a nepojazdných áut, vo všetkých mestských častiach, priam to pýta vlastnú stránku s nadpisom VRAKY v BA :)
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bolo MV značky Felicia nahlásené na OÚ BA odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Kancelária starostu
19. január 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, to je akiste pozitivne, ale co dalsie sa udialo ohladom tohto zbedaceneho vozidla?
kedy priblizne sa dockame jeho odtiahnutia? (alebo na zaciatok vyzvy majitelovi na odstranenie vozidla do xx dni)
20. január 2019

Jerome

Nové Mesto ma tusim, najviac vrakov /neriesnych, aj :)/ :(
08. júl 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo zostava na mieste, v interieri pribudol bor*el
09. júl 2019

Jerome

neschopný starosta, neschopný úrad...toto riesia druhy rok?? No comment
09. júl 2019

Jerome

mily admin, Vas system by mal automaticky napr. po mesiaci opat urgovat kompetentnych, samospravu...a zacnite zverejnovat pocet neriesenych pripadov, mozno ich to "nakopne"...alebo Tabula hanby, hahaha
19. august 2019

Martin Uváček

Pekné zátišie s búdou, bordelom a Feliciou.
05. september 2019

Lukáš Bartošovič

tak tak, vyzera to vskutku "esteticky", na zdokumentovanom mieste vidim okrem Feldy este aj zo dva potencialne podnety
v kazdom pripade, tento podnet uz bude mat pomaly ROK a zatial sa podarilo... vlastne nepodarilo sa nic
ani len vyradit predmetne vozidlo z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BA301EM
06. september 2019

Jerome

admin, urgujte
13. september 2019

Lukáš Bartošovič

potencialny podnet mi nedal spavat a tak som zalozil nieco aj pre tu skaredu budu/stanok https://www.odkazprestarostu.sk/78241 (cerstvy podnet, zatial cakajuci)
24. november 2019

Lukáš Bartošovič

80 dni ubehlo od mojej poslednej navstevy vraku, no on je stale na mieste
25. november 2019

Jerome

teraz sa budu VYHOVARAT, ze nemaju miesto, kamdat vraky, muhahaha
07. február 2020

Martin Uváček

Podnet s Feliciou stále neriešený.
12. apríl 2020

Martin Uváček

Stále bez zmeny. Vrak je doteraz tam.
14. apríl 2020

Jerome

čo dodať? No comment alebo že je to zo strany Nového Mesta lajdáctvo, ignoranstvo??
27. jún 2020

Lukáš Bartošovič

snad sa mi nesniva, no predmetne vozidlo sa uz na tradicnom mieste nenachadza a ani v jeho blizsom okoli
skoda vsak, ze to iste nemozno povedat o vedlajsom opustenom stanku...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania