Takmer zmazaný prechod pre chodcov - Prokofievova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Prosíme o jeho obnovu!

26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Priechod pre chodcov za priaznivých poveternostných podmienok operatívne preznačíme.

Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania