Výtlky na ceste na Kačín

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Žiadame o opravu aspoň najhorších úsekov tejto cesty.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a upozornenie na daný problém.
Asfaltové cesty opravujeme raz ročne v rámci našich finančných a rozpočtových možností. Od roku 2019 opravujeme prioritne cesty najviac využívané na šport a rekreáciu, pričom na vyhodnocovanie úsekov do opravy používame aj verejne prístupné dáta z aplikácie pre športovcov Strava, ale aj podnety od občanov. Tento rok sme opravili spolu 2,4km v úseku od Červeného kríža smerom na Biely kríž (až po hranicu Mestských lesov) a na trase Rača – Biely kríž, úsek od Račianskeho urbáru smerom k Poldru na Pieskovom potoku. Obe cesty predstavujú hlavné trasy zo Železnej studničky a Rače na obľúbený Biely kríž.
Cesta na Kačín opravu potrebuje. Bohužiaľ máme však aj ďalšie, ešte viac frekventované úseky, ktoré potrebujeme opraviť a na ktorých hrozia bezpečnostné riziká (strmé úseky). Cesta na Kačín je zaradená do plánovaných opráv a hneď, ako to bude možné ju komplexne opravíme. V krajnom prípade opravíme dočasne najhoršie - nebezpečné úseky. Ďakujeme za pochopenie.

O oprave ciest v lesoparku sa dočítate viac tu: https://dennikn.sk/blog/1494904/v-mestskych-lesoch-budeme-prioritne-opravovat-asfaltky-pre-cyklistov/

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania