Kolíky trčiace zo zeme na Hlaváčikovej 1

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Zaslal: Lana Elfman, 23. septembra 2018

Dobré ráno.
Každý deň chodím s deťmi do Základnej školy A. Dubčeka po ceste z Hlaváčikovej ulice 1 na priechod pre chodcov. Na ceste v blízkosti svietidla vystupujú dva železné kolíky zo zeme. Je to nebezpečné. Opravte to, prosím. Ďakujem vám.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.