Ilegálne reklamy na verejnom pozemku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: BAnonym, 24. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Hned vedla je rovnaky "stojan" (rozumej smeť na chodníku), bez tabule. Cize 2 kusy.

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku je reklama umiestnená na pozemku vo vlastníctve Hl. mesto SR Bratislava. Podnet bol presmerovaný na vybavenie.

Kancelária starostu
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reklama bola po výzve vlastníkovi z "pneumatikových stĺpikov" odstránená, osadenie stĺpikov bolo dňa 23.11.2018 postúpené Sekcii správy komunikácií Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava, na doriešenie.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania