Vrakovisko Mesačná - Peugeot Boxer

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 27. septembra 2018

Parkovisko a či vrakovisko? Parkovacia plocha na ulici Mesačná (blízko rovnomenného bytového bloku) pripomína viac to druhé. Vedľa nedávno zmiznutého vraku Peugeot 307 čaká na svoj koniec iný vrakový Peugeot, tentoraz biela dodávka Boxer. Vozidlo je čiastočne v zajatí vegetácie, ale inak sa zdá byť v poriadku, takmer žiadna hrdza a napodiv nie je veľmi znečistené. Pneumatiky sú OK a pod vozidlom som v čase "návštevy" nespozoroval únik prevádzkových kvapalín. Dodávka má upevnené obe tabuľky EČV, BL-243GZ, ktoré zodpovedajú údajom získaným z nálepky EK. Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili vo februári 2016. Zmluva PZP je aktuálne platná (Wüstenrot). Ďalšie údaje: r.v 2005, VIN VF3ZBRMNB17687334, EK SKGi 637 767.

04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

komunikácia je v správe Magistrátu hl. mesta SR, ktory zodpoveda za jej udrziavanie. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava do pozornosti na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
25. november 2018

Lukáš Bartošovič

vozidlo bolo mierne presunute v ramci parkoviska, nachadza sa zhruba tu https://goo.gl/maps/6tYesh1cfMK2
11. marec 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo je zrejme obcas pouzivane, opat zaznamenana drobna zmena polohy
ej, tiez by som chcel mat take znamosti, aby som mohol jazdit s neplatnymi kontrolami
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 4.4.2019 bola nalepená výzva na odstránenie. Po 60 dňoch bude vykonaná kontrola, ak stav pretrvá, dáme vozidlo odtiahnuť.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. máj 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, vyzva zrejme zabrala, vozidlo som uz na neslavnom vrakovisko-kupalisko-parkovisku nenasiel
podnet snad mozeme oznacit ako VYRIEŠENÝ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania