Opustené BMW

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Opusté vozidlo pri garážach, už napadnuté vandalmi. Rozbité okno.

29. september 2018

Lukáš Bartošovič

BL-623HI: BMW 320d, WBAAL71020KE44956, r.v 1999, kontrola EK neplatna SKJi165221 (do 13.07.2018), zmluva PZP neplatna (Komunalna, do 19.02.2017)
15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo odstúpené na Magistrát hl. mesta SR Bratislavy na priame vybavenie nakoľko uvedené vozidlo je odstavene na parcele registra E, parc. č. 7-433/101, ktorá je vo vlastníctve hl. mesta SR Bratislavy.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
22. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 16.11.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. február 2019

Tomáš Závodný

vozidlo bolo odstránené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania