Strom zasahujúci do chodníku - Tomášikova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 27. septembra 2018

Na Tomášikovej (pred univerzitou) strom zasahuje do chodníka. Prosím o jeho urýchlené pristrihnutie.

05. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
V čase kontrolnej ohliadky dňa 4.10.2018 bol konár orezaný.

@admin prosím o uzavretie podnetu, vyriešený.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania