Chýbajúce stĺpiky proti parkovaniu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 27. septembra 2018

Na zrekonštruovanom cyklochodníku zase pomaly začínajú parkovať autá.

Z jednoduchého dôvodu - nieje kompletne ostĺpikovaný. :/

Žiadam urýchlene doplniť stĺpiky a dopravné značenie (od nemocnice a od štadiónu).

28. september 2018

Andrej

fakt nemozu policajti davat za toto pokuty, ked je normalnemu cloveku ajsne , ze tie stlpiky su tam na to, aby satam nestalo?
ved to muselo stat kopec penazi a nejaky neprisposobyvy obcan to vsetko posle do kosa?
taktiez apelujem na okamzitu napravu.
urcite aj ludi pracujucich pre toto mesto nebavi bojovat na chodnikoch s autami.ako tam mame poslat deti na bicykli?
03. október 2018

Endstand

To sa nedá vyriešiˇ%t inak ako stĺpikmi, vyzerá to strašne. Jasné vyzerá to lepšie ako s autami, ale prečo si mám vyberať medzi menším hov.om? Zákaz parkovania značkou a mestská polícia? Alebo tam poriadne vyznačiť cyklotrasu, na nej sa nesmie stát, aj kebyže jednosmernú a stĺpiky preč!
19. október 2018

Jan Bakos

Holt. Nemáme. Nedá sa. Nesrovnali sme. :/
23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. november 2018

Andrej

dufam zacne magistrat po vymene Iva promptnejsie reagovat na tieto vypukle problemy
19. november 2018

Andrej

Odstranene stlpiky zo stlporadia na Ruzinovskej

Chcem upozornit na odstranene stlpiky na Ruzinovskej ulici. Na tomto useku bolo osadenych niekolko desiatok stlpikov po apelacii obcanov, avsak cela snaha a vynalozene peniaze obcanov su zbytocne, ak su v stlporadi diery, ktore su hned vyuzite pochybnymi ludmi na vjazd na chodnik... Prosim zasiahnite, lebo urcite tie stlpiky a ich instalacia nebola lacna zalezitost a takto su potom tie prostriedky vynalozene neucelne...Upozornujem ,ze chybaju stlpiky tam kde je miesto na fotke a hned za nim smerom na nemocnicu, kde je kvetinac bez stromu, ale da sa cez neho prejst autom lahko na chodnik...
08. január 2019

Jan Bakos

Myslím, že 2.5 mesiaca od postúpenia vecnému útvaru Magistrátu je celkom dosť na nejaké to info, tak som sa/nás pripomenul infožiadosťou.
17. január 2019

Jan Bakos

Prišla odpoveď od Magistrátu.
Ja teda dobrú slovnú hračku dokážem oceniť, ale zatiaľ očividne niesom taký borec, aby som dokázal nepriestrelne rozlíšiť medzi chýbať - byť odstránený a chýbať - nebyť osadený.
Tu asi nateraz aktivitu zabalím a budem dúfať, že https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/61846/ruzinovska-vertikalna-znacka-chybajuca pomôže viac.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania